IX Posiedzenie Zgromadzenia Ogólnego Polskiej Sieci Badań Klinicznych

W dniach 8 i 9 grudnia na Uniwersytecie Medycznym odbywa się IX Posiedzenie Zgromadzenia Ogólnego Polskiej Sieci Badań Klinicznych.
Nasz Uniwersytet jest jednym z pierwszych sygnariuszy Porozumienia o utworzeniu sieci i od 2020 jej aktywnym członkiem.
Gościmy członków sieci z kilkudziesięciu instytucji z Polski – zaprzyjaźnionych uniwersytetów medycznych, szpitali klinicznych, instytutów badawczych, firm technologicznych, organizacji pacjenckich i innych udziałowców branży badań klinicznych.
W trakcie spotkania dyskutujemy o kierunkach rozwoju i wyzwaniach całego środowiska.
Budowanie współpracy pomiędzy interesariuszami zarówno społeczności akademickiej, klinicystów i przedstawicieli biznesu jest ogromną szansą na rozwój branży badań klinicznych w Polsce, budując jednocześnie markę Polski jako wiarygodnego Partnera również we współpracach międzynarodowych.