Biostatystyk

Forma zatrudnienia umowa cywilnoprawna
Rodzaj etatu 1/2 etatu
Liczba etatów 1
Miejsce pracy Wrocław
Zakres obowiązków:

Wsparcie w zakresie projektowania badań, określania rozmiaru próby, wyboru metody randomizacji, planu analizy statystycznej (SAP), wyboru kryteriów oceny skuteczności, analizy punktów końcowych oraz wyboru metod analizy statystycznej -planowanie nowych badań oraz weryfikacja dotychczas przyjętych założeń badawczych.

Wymagania:

• Wiedza i doświadczenie z zakresu projektowania badań medycznych i naukowych, w tym określania rozmiaru próby, wyboru metody randomizacji, planowania analizy statystycznej, wyboru kryteriów oceny skuteczności, analizy punktów końcowych, wyboru metod analizy statystycznej.
• Znajomość wytycznych ICH E9.
• Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

▪ współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej
▪ niezbędne narzędzia pracy
▪ specjalistyczne szkolenia
▪ możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert najpóźniej do dnia 14.10.2022 r. na adres e-mail: marta.duda-sikula@umw.edu.pl

Klauzula informacyjna:

W rezultacie wprowadzenia Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych w krajach Unii Europejskiej w dniu 25.05.2018, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną HR Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, dotyczącą przetwarzania danych osobowych kandydatów. Klauzula dostępna jest tutaj.

Jednocześnie informujemy, że aplikując na powyższą ofertę pracy zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa). Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Państwa osobie, prosimy nie zamieszczać ich w swoich dokumentach rekrutacyjnych. Państwa zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Opcjonalnie, prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli – w przypadku, jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w przyszłych rekrutacjach:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w okresie 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji wraz z wyrażoną w tym zakresie zgodą.”