Wstępne konsultacje rynkowe w sprawie dostawy i wdrożenia systemu informatycznego do obsługi Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz 2 jednostek partnerskich.

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu ogłasza wstępne konsultacje rynkowe związane z planowanym wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest dostawa i wdrożenie systemu informatycznego do obsługi Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz 2 jednostek partnerskich.

Celem wstępnych konsultacji rynkowych jest pozyskanie informacji niezbędnych do przygotowania opisu przedmiotu zamówienia, specyfikacji warunków zamówienia oraz określenia warunków umowy w zakresie kwestii technicznych i innych aspektów dostępnych na rynku rozwiązań, w szczególności rozwiązań i opłat związanych z licencjami, a także oszacowania wartości zamówienia.

Szczegółowe informacje dotyczące wstępnych konsultacji rynkowych  znajdą Państwo pod adresem:

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją i przedstawienia  propozycji / rozwiązań technicznych.